Atsiliepimai apie Depanten

 • Giedrius
  Depanten man labai padėjo dėl kelio traumos po treniruotės. Kelis buvo patinęs, labai skaudėjo, sunkiai galėjau pajudinti koją. Dėka Depanten pagalbos, po 4 dienų grįžau į darbą, galėjau vaikščioti nuo pirmos jo naudojimo dienos.
  Depanten
 • Danielius
  Labai skaudėjo nugarą, gyvenimą sugriovė osteochondrozė, kuri mano amžiuje labai dažna. Mano žmona rado Depanten internete. Tai buvo mano išsigelbėjimas: anksčiau visada buvau susikūpręs ir sunkiai galėjau pajudėti, o dabar su manimi viskas gerai. Ir svarbiausia, kad nugaros skausmai dingo.
  Depanten
 • Rita
  Kartą patyriau čiurnos traumą, gydytojai man pasakė, kad gydymas bus ilgas. Bet man pasisekė nusipirkti Depanten ir pirmą savaitę atsigavo kulkšnis, dingo skausmai, vaikštau normaliai, buvau išrašyta. Dabar jį naudoja visa mūsų šeima: padeda nuo nugaros ir sąnarių skausmų.
  Depanten
 • Gabija
  Nėštumo metu pradėjo skaudėti alkūnių ir riešų sąnarius ir nesiliovė po gimdymo. Neįmanoma gyventi su mažu vaiku ir skaudančiomis rankomis! Kiekviena mama tau pasakys. Išbandžiau įvairius būdus, bet niekas nepadėjo. Radau Depanten ir po 3 savaičių galiu saugiai atlikti visus buities darbus. As esu patenkintas!
  Depanten
 • Tiesiog
  Vidurinėje mokykloje buvo diagnozuota osteochondrozė. Nuo tada aš bijau. Dėl baisaus skausmo nieko negaliu padaryti – supras tik tie, kurie jį ištvėrė. Išbandžiau visokius liaudiškus metodus, vėliau iš draugų sužinojau apie Depanten gelį ir nusprendžiau jį įsigyti. Naudoju jau 2 menesius ir nepažįstu sąnarių skausmo.
  Depanten
Vartotojo reitingas Depanten
4.3
22